قیمت ورق ck45

ورق آهن از تولیدها دارای اهمیت و پرکاربردی که در صنعت های متعدد به کارگیری میشود است . به همین منظور است که ارزش ورق ck45 ( ورق آهن ) مدام موردتوجه بوده و روزمره بررسی می گردد ; ولی قیمت ورق ck45 چیست؟ به چه شکل ساخته می گردد و چه ویژگی‌هایی داراست که منجر شده‌است تقاضای بالایی در بازار داشته باشد .

ورق ck45 چیست؟

ورق ck45 به عبارتی ورق آهن در اصطلاح بازار است . این متاع را از فولاد با استاندارد St37 میسازند . به همین جهت به آن ورق st37 هم می گویند . از آن جهت ورق ck45 نامیده میگردد که بعد از خروج از خط ایجاد به رنگ تیره و مبهوت است که ناشی از پوسته‌پوسته شدن و تولید اکسید آهن در مرحله آن است .

ورق‌های فولادی CK45، در خانواده ورق‌های با کربن متوسط جا داشته و در سازه‌های مهندسی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ورق فولادی CK45 با سختی 160 تا 190، در دسته‌بندی ورق‌های آلیاژی‌ای قرار می‌گیرند که استقامت زیادی در برابر ساییدگی دارند.

کروم نقش مهم در جلوگیری از زنگ زدگی دارد و این ورق به دلیل کروم کم، استقامت کمتری در برابر زنگ‌زدگی از خود نشان خواهد داد.

اگر ورقی می‌خواهید که از خواص مکانیکی و فیزیکی بسیار خوبی برخوردار باشد تا از آن در ساخت ابزارهایی مانند مخلوط‌کن بتون یا بتونیر، میل‌لنگ Crankshaft یا شفت صنعتی، تراشکاری و یا پمپ استفاده کنید، ورق CK45 می‌تواند انتخاب خوبی برای این کار باشد.