کاربرد تسمه فولادی

پایداری نماید , وقتی که آلیاژی می شود میتواند استحکامی نسبتاً مساوی فولاد داشته باشد . در دماهای نسبتا بالا ( 200 – 250 مرتبه سانتی گراد ) آلیاژ های فولاد تصمیم به تلف کردن استحکام خویش را دارا هستند . ولی در دما های پایین صفر , تا‌هنگامیکه صورت پذیری آنان نگهداری شود , استحکامشان ارتقا مییابد که‌این مورد فولاد را بعنوان آلیاژ های دما زیر مطلوب می ­سازد . انعطاف پذیری : در کاربردهایی که علاوه بر استحکام نیاز به انعطاف پذیری میباشد می بضاعت و توان از فولاد استفاده نمود .

تسمه و چهار پهلو فولاد

لوور فولادی چیست؟ چهار پهلو فولاد 6061 با تراز زمان مربعی از خصوصی آلیاژهای فولادی 6061 تاسیس شده است که به آن خاصیت صورت پذیری بالا , جوش پذیری , ایستادگی به خوردگی بالا و چقرمگی عالی را داده است . پایداری به خوردگی و سبک وزنی از خصوصیت های زیاد اساسی این چهار پهلوها می‌باشند . از این چهار پهلو می بضاعت و توان در کارهایی مثل تولید اسکلت بنا ها , حصارها , شافت ها و گونه های بنا های حامی به کار گرفت .
تسمه های فولادی یا این که تسمه های فولادی آلیاژی پایین گروه ای از تسمه های فلزی می باشند .تیغه غضروف دار فولادی تسمه های فولادی از آلیاژهایی درست شده گردیده اند که نزدیک به 90 تا 95 درصد آن از عنصر فولاد و مابقی آن سازه به خاصیت مکانیکی و الکتریکی ما یحتاج و بهبود آن‌ها مثل استحکام , پایداری به خوردگی , رسانایی جریان الکتریکی و رسانایی جریان گرمایی از عنصرها آلیاژی دیگر ساخته شده گردیده اند . از تسمه های فولادی در مواقعی نظیر پوشش سقف ها , قرنیزها , ایجاد قطعات ماشین , مخازن ضد زنگ , رساناهای الکتریکی , قطعات خودرو آلات , ایجاد سقف های کاذب و . . . استعمال می شود .
تسمه فولادی چیست؟
یک شمش توپر فولادی است که در ایجاد دستگیره و یراق گوناگون به کارگیری میشود . این تسمه فولاد زیر پرس فرم می گیرد و در دوحالت بی آلایش و سه خط در بازار عرضه می شود .

تسمه فولاد آلیاژی
بد وجود ندارد با تسمه فولادی مقداری اکثر آشنا شویم . کرکره فولادی آلیاژهای فولادی به دو گونه قسمت بندی میگردند : مدل اولیه آلیاژهای کارپذیر و گونه دوم آلیاژهای ریختگی . به طور معمول حجم تولیدات کارپذیر فراوان عمده از تولید ها ریختگی است . این آلیاژها در تولید تولیدات صورت دهی شده نظیر : ورق , لوله , مفتول , تولید ها , فویل و … به کار گیری می شود .

آلیاژهای فولاد کارپذیر بسته به گونه موادتشکیل دهنده بصورت خصوصی های 1000 , 2000 و الی 8000 جدا سازی میشوند . آلیاژهای خصوصی 2000 و 7000 دارنده بالاترین استحکام است . آلیاژهای محرمانه 5000 دارنده خاصیت جوش پذیری و ایستادگی در قبال خوردگی بالا می‌باشند و آلیاژهای محرمانه 6000 فولاد امکان صورت پذیری و ایستادگی خیلی بالایی دارا‌هستند و در کاربردهای همگانی مهندسی به طور محصول ها اکسترود شده مسئله به کار گیری قرار میگرند .

تولید ورق فولاد یکی‌از مهم‌ترین و کاربردی ترین آلیازهای کارپذیر فولاد , میتوان به آلیاژهای 2024 , 7075 , 6061 و 5083 اشاره کرد . انجام یک عملیات حرارتی پیرسازی می تواند خواض آلیاژهای فوق را به صورت فوق العاده چشمگیری ارتقا دهند . اذن دهید یک نمونه برایتان بازگو کنیم . آلیاژ 7075 – T6 و 2024 – T4 از استحکام کششی دوچندان بالایی برخوردارند .

ایجاد تسمه فولادشما می توانید در شکل نیاز به ایجاد تسمه فولادی با ما در تماس باشید . درنظر داشته باشید برای ایجاد تسمه فولاد در بعدها مختص مطلقا می بایست با تیم ما در تماس باشید تا نسبت به نیاز شما مبادرت به ساخت تسمه

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *