حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

 

 

همانطور که بسیاری از خوانندگان آنالیز فلزات می دانند ، متالورژی دانش و مطالعه رفتار فلزات است و حسابداری متالورژی یک روش اساسی در صنعت است که دانشمندان علوم زمین و اپراتورهای آسیاب در تجزیه ، اندازه گیری ، نمونه برداری و حسابداری فلز از آن استفاده می کنند. من تعریف AusIMM – موسسه مواد معدنی را از حسابداری متالورژی دوست دارم: حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

 

 

“حسابداری متالورژی را می توان به عنوان نظارت بر فلزات با ارزش از زمان شکسته شدن سنگ معدن در سنگ شکن اولیه تا زمانی که محصولات قابل فروش و باقی مانده داریم ، تعریف کرد. هدف کلی حسابداری متالورژی ارائه اطلاعات به روز در مدیریت است که می تواند برای کنترل عملیات استخراج و متالورژی مورد استفاده قرار گیرد. تصمیماتی که بر اساس اطلاعاتی که سیستم حسابداری متالورژی ارائه می دهد گرفته می شود ، می تواند باعث کنترل بهتر و در نهایت افزایش درآمد شود. ”

 

خوب اگر شما یکی از بیش از 1500 متخصص متالوژی ، متخصصان فرآوری مواد معدنی ، دانشگاهیان و متخصصان صنعت از بیش از 60 کشور جهان باشید که هفته آینده در کنگره بین المللی پردازش مواد معدنی (IMPC 2016) در شهر کبک شرکت می کنند ، بسیاری از مواردی را که خواهید یافت باید فرآیندهای معدنی و متالورژی خود را بهبود ببخشید. چگونه می توانید به جلوگیری از خرابی مکانیکی لوله های نفت و گاز کمک کنید

 

پردازش مواد معدنی به بازیابی محصولات معدنی با ارزش ، که بسیاری از آنها دارای فلز هستند ، از پوسته زمین است. توصیف ارائه شده توسط کالج معادن و علوم زمین دانشگاه یوتا ، گروه مهندسی متالورژی “مهندسی متالورژی” سه شاخه مجزا را نشان می دهد: حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

 

 

متالورژی فیزیکی: از فلزات برای توسعه و استفاده از فلزات و آلیاژهای فلزی برای میلیون ها فعالیت تولیدی استفاده می کند که هر روز انجام می شود تا جامعه مدرن گرا و فنی ما با کالاها و ماشین آلاتی که برای سالم ماندن نیاز دارند ، تأمین شود.

 

فرآوری مواد معدنی: به بازیابی محصولات با ارزش معدنی ، که بسیاری از آنها دارای فلز هستند ، از پوسته زمین است. فناوری LIBS از لیز

 

متالورژی شیمیایی: از فرآوری شیمیایی در دمای بالا یا محلول برای تبدیل مواد معدنی از ترکیبات غیر آلی به فلزات مفید و مواد دیگر استفاده می کند.

 

IMPC 2016 متالوژیست ها را از تمام رشته های این بخش برای دیدار ، تبادل دانش و بهترین روش ها و گرفتن ایده های نوآورانه از سراسر جهان گرد هم می آورد. طبق راهنمای نمایش ، 600+ سخنرانی و 150 پوستر ارائه خواهد شد و برنامه فنی “كنگره” دارای 16 جریان موازی خواهد بود ، از جمله موضوعات حیاتی كه معمولاً در IMPC مورد بحث قرار می گیرند: روش های توصیف ، كنترل و ابزار دقیق فرآیند ، تقسیم و طبقه بندی ، شناورسازی ، روشهای جداسازی و آبگیری. حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟ کوئنچ کردن فولاد

 

 

علاوه بر این ، چهار سمپوزیوم برای کنترل آهن در متالورژی ، الکترومتالورگ ، عناصر نادر زمین و فلزات و کامپوزیت های سبک وجود دارد.

 

ما در غرفه 201 خواهیم بود که آخرین فناوری تجزیه و تحلیل آنلاین را نشان می دهیم که نمونه برداری مداوم از جریان دوغاب کامل را برای حسابداری متالورژی امکان پذیر می کند. حسابداری متالورژی فرایندی مداوم است که شامل تجزیه و تحلیل و محاسبه توان فلزی مدار متالورژی شما می باشد ، بنابراین نمونه برداری مداوم در طول فرآیند بسیار حیاتی است. حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

 

 

در این عصر اپراتورهای معدن و مهندسان متالورژیست می توانند از تجهیزات استفاده کنند که از یک سری مخازن دارای برش های ثابت و ضربدری و یک میکسر سرعت متغیر برای تولید نمونه ای از مخلوط استفاده می کنند. جدیدترین مانیتورهای اندازه ذرات از فناوری تدریج مافوق صوت برای ارائه تجزیه و تحلیل اندازه ذرات از یک جریان دوغاب معدنی استفاده می کنند. این بازخورد مداوم و در زمان واقعی ، بلافاصله مدیر کارخانه را برای پردازش مشکلات آگاه می کند ، اجازه می دهد یک واکنش سریع که می تواند تأثیر را کاهش دهد ، و به حداکثر رساندن توان آسیاب ، کیفیت محصول و بازده انرژی کمک کند. همچنین می توانید بیاموزید که چگونه آشکارسازهای اشعه ایکس پراکندگی انرژی پیشرفته دیگر در جریان تجزیه و تحلیل مداوم در جریان ، به خنک سازی ازت مایع نیاز ندارند. حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

این امر باعث افزایش ایمنی (از بین بردن مواد خطرناک) ، کاهش هزینه های آب و برق (عدم خرید LN2) و صرفه جویی در نیروی انسانی می شود (زیرا نیازی به سرویس با LN2 نیست). جریان های بحرانی را می توان با تجزیه و تحلیل ترکیب دقیقه به دقیقه نیز کنترل کرد. خرید ورق رنگی

 

اگر نمی توانید به نمایش بروید ، می توانید با دنبال کردن خبر توییتر نمایش در # IMPC2016 یا صفحه فیس بوک آنها ، همیشه در جریان آنچه اتفاق می افتد باشید. تبادل دانش ، تجزیه و تحلیل و بحث در مورد جدیدترین نوآوری ها در موضوعات مربوط به فرآوری مواد معدنی و متالورژی ، و توانایی گفتگو با متخصصان در غرفه ها یک تجربه ارزشمند است ، اما فقط دانستن آنچه در دسترس است برای بهبود عملیات متالورژی شما می تواند به همین اندازه باشد ارزشمند این دانش به وزن آن از طلا می ارزد … که به احتمال زیاد می دانید فلزی گرانبها است. قیمت میلگرد

 

Need a Pass Pass: از آنجا که در کنگره IMPC 2016 شرکت می کنیم ، در صورت تمایل با ما در 11-15 سپتامبر 2016 در شهر کبک کانادا شرکت کنید. حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

 

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *