خرید ورق رنگی

خرید ورق رنگی
آیا ته به اکنون واژه ی ورق رنگی به گوش شما خورده است؟ آیا میدانید کاربرد ورق رنگی در صنعت چیست؟
در واقع ورق رنگی به عبارتی برگه ی مبنا گالوانیزه است که بوسیله کوره رنگ را به آن بیش تر می نمایند , و این رنگ بازدارنده خوردگی ورق شده و سبب ارتقاء خواص صورت دهی و انعطاف پذیری ورق ها می شود . ورق های پوشش دار فولادی با اسم تجاری ورق پیش رنگ هم دارای اسم و رسم است . ورق های رنگی به دلیل سهولت در به کارگیری , پایداری بالا در قبال زنگ زدگی و زیبایی در بخش اعظمی از صنعت های کاربرد دارا‌هستند .

ورق های رنگی چه کاربردهایی دارند؟

ورق های رنگی به دلیل خاصیت اختصاصی به شخصی که دارا‌هستند در ساختمان سازی و صنعت های متعدد کاربردهای اکثری دارا‌هستند . ورق رنگی از دید صورت ظاهری قشنگ است و در قبال رطوبت مقاوم بوده و درمحیط های قلیایی و اسیدی در گیر پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شود , همینطور ارزش آن مطلوب است از این رو هنگام خرید ورق رنگی در بخش اعظم مواقع تحت عنوان او‌لین گزینش به حساب میآید .
به‌دنبال بعضی از موردها مصرف ورق های رنگی را به شما معرفی می‌کنیم :
به کار گیری از ورق رنگی در صنعت اتوبار : ساخت کانتینر , اتاقک اتومبیل , یخچال فریزر و . . .
استعمال در صنعت های فلزی : کابینت , بدنه رایانه , امکانات اداری ,
ساختمان سازی : سقف های کاذب , بدنه ی سوله , کارخانه و انبار , نمای فرنگی و داخلی ساختمان , سقف گلخانه . . .
ساخت اثاثیه خانگی : بدنه ی آبگرمکن , اجاق , ماکروویو , بدنه ی فریزر و فریزرو… اکثری مورد ها دیگر

مسیر ساخت ورق های رنگی

این اوراق از مال آهن و فولاد می‌باشند که از دید رنگ و مخلوط برای گالوانیزه مطلوب می‌باشند , طی فرایندی ابتدا این صفحه های فلزی را چربی زدایی می نمایند آنگاه به خواسته صاف و صیقلی شدن مرحله عمل را برس کاری می نمایند و در سطح ی آن گاه آنان را با آب منزه کرده و به وسیله روند هوادهی کم آب می نمایند , بدین ترتیب مواد مازاد از مرحله ورق منزه می شود هم اکنون برای این که ایستادگی ورق درمقابل خوردگی بیشتر شده و چسبندگی رنگ هم به تراز ورق بیشتر شود روی تراز آن نوعی مواد شیمیایی پاشیده و در دمای قابل قبولی کم آب می نمایند , درین سطح ورق مهیا را داخل وان روی مذاب فرو می نمایند . روش شناوری گرم ورق گالوانیزه چیزی حدود صد و پنجاه سال است که مورد به کارگیری قرار میگیرد , هنگامی فلز را از وان روی مذاب بیرون می نمایند ابتدا آن را با اکسیژن و آن گاه با کربن عکس العمل می دهند تا لایه ی قابل قبولی را جهت خودداری از زنگ زدگی ایجاد نمایند , طی این روند فلز مقابل زنگ زدگی مقاوم می شود , ورق های رنگی ظواهر زیبای و قیمتی مطلوب دارا‌هستند و در صنعت های متعدد دوست داران متعددی را به خویش جذب کرده اند .

کیفیت رنگ ورق های رنگی

رنگی که برای رنگ آمیزی این ورق ها به فعالیت می رود در فولاد نورد رنگ الکترواستاتیک است که دارنده خاصیت اکثری است از جمله این‌که سازش ورق را درمقابل رطوبت و محیط های قلیایی و اسیدی ارتقا می‌دهد . این دسته رنگ چسبندگی بالایی دارااست از این رو نمی ریزد و پوسته پوسته نمی‌شود . سعی آن بروی ورق مثل عایق است و از اتلاف انرژی پرهیز می نماید . قابل شستشو است و در صورت خراشیده شدن میتوان روی آن نقاشی کردن دوباره انجام بخشید .

تنوع رنگ ورق ها

ورق های رنگی از نظرطیف رنگ دوچندان متنوع می‌باشند و هر رنگ یک شناسه مرتبط با خویش را دارااست و در رنگ های : سپید , قرمز‌رنگ , آبی رنگ , آبی‌رنگ نیسانی , آبی رنگ کاربنی , قهوه‌ای , قهوه ایی سوخته , زردرنگ , رنگ زرد لیمویی , سبز , صورتی , کرمی , نقره ای و…