تیغه غضروف دار فولادی

تیغه غضروف دار فولادی از گونه تیغه هایی کرکره است که در هنگام ایجاد کرکره برقی فی مابین دو تیغه از مفصلی که به صورت s است استعمال میشود . نصب غضروف فولادی درکرکره برقی منجر قابل انعطاف تکان کردن کرکره و زیبایی نمای کرکره هم میشود , همینطور این مفصل بیشتر سبب ساز می شود صدای کمتری ایجاد میکند . کرکره فولادی سایز غضروف های فولادی 90 است که 70 میلیمتر آن تیغه است و 20 میلیمتر آن غضروف است . به کار گیری از غضروف ها سبب ساز شده تا وزن کرکره ها فراوان شود به همین بهانه خوبتر است که برای تیغه ها از موتور ساید استعمال کنیم تا قدمت اثرگذار بیشتری داشته باشد .تولید ورق فولاد تیغه های غضروفی فولادی به طور رنگی هم ساخت میشود , و همینطور این قابلیت موجود هست که تیغه ها به هم رنگ و غضروف ها به رنگ دیگری قابل پباده سازی و اجرا بشوند .

درباره ی مواد اول مصرقی در ساخت ورق غضروف فولادی از شایسته ترین بیلت استاندارد فولادی برای تولید تیغه غضروف دار فولادی به کارگیری میشود تا در به کار گیری طولانی برهه زمانی در گیر خلل نشود . غضروف فولادی می بایست به طور قطور و توپر باشد . از غضروف های فولادی برای ایجاد کرکره های پلی کربنات هم استعمال میشود که عموما برای درب های خزانه و صرافی ها به خواسته روئت باطن محل بیشترین به کارگیری را دارااست .

خصوصیت های غضروف فولادی :

از تنوع رنگی بالایی شامل است که متناسب با توصیه مشتری قابل ایجاد است و همینطور زیبایی نمای بیرونی را یک سری برابر مینماید .
ضد ضربه و مقاوم در قبال ضربه میباشند .
برای اشکال کرکره برقی قابل استعمال است .
در سایزهای گرانقدر و کوچک قابل ساخت می‌باشند .
برای هرگونه موقعیت آب و هوایی گرم و کم آب و مرطوب مطلوب است .
قابل به کار گیری برای درب های خود کار پارکینگ مرکزها تجاری و ساختمانها است .
در قبال زنگ زدگی مقاوم است .
ضد ضربه و ضد سرقت می‌باشند .
در قبال حریق سوزی مقاوم است .
این دسته تیغه کرکره شبیه تیغه کرکره آلومینیوم اکسترود است با این تفاوت که مابین دو تیغه , یک قطعه واصل ( غضروف آلومینیوم با بازه S ) قرار می‌گیرد و علاوه بر زیبایی منجر تکان قابل انعطاف کرکره برقی و در سود کاهش صدا می شود . واجب بذکر است برگزیدگان گونه تیغه کرکره غضروفی برای کرکره برقی های سایز کوچک و میانگین تیغه غضروفی سایز 90 ( 70 تیغه + 20 غضروف ) هست . تیغه های کرکره برقی غضروف دار سکو یک معمولاً به ازای هر متر مربع 10 الی 11 کیلوگره وزن دارا هستند و بدلیل وزن بالا پیشنهاد میشود که‌این تیغه ها بهمراه موتور ساید استعمال شوند .

تیغه های کرکره برقی غضروفدار بدلیل چرخش قابل انعطاف و ریلکس برفراز رول و ضخامت و وزن بالای تیغه , زیاد اندک صدا خیس از تیغه های نرمال میباشند و قدمت موثر آن‌ها هم به مراتب عمده می‌باشد . در هنگام توصیه گذاری تیغه غضروف دار بایستی دقت داشت که غضروف آن بصورت آلومینیوم توپر و قطور با مقطعی به حالت کلام S‌ انگلیسی باشد . همان گونه که در عکس کرکره برقی های بالا قابل بازدید است با اعتنا به لحاظ و ذوق وسلیقه صاحبکار , میتوان رنگ تیغه کلیدی و غضروف را از دونگ جدا از هم گزینش نمود .

دقت شود کرکره برقی هایی که از مخلوط تیغه های استاندار سایز 80 بهمراه تیغه کرکره برقی توخالی سایز 20 و یا این که 30 تشکیل می گردند هم مثل تیغه های غضروف دار کارکرد آهسته و بی سر و صدا دارا هستند البته از وزن کمتری برخوردار می‌باشند که در صورت پایین مثال هایی از این غضروف ها قابل بازدید هست :

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *