هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

ویژگی های لوله

مقاومت در برابر خوردگی
شکل پذیری
آسان برای استفاده
در برابر فشارهای شدید آب مقاومت کنید
لوله ها با استفاده از فولاد در فیلیپین ، چند منظوره هستند. مزایای متفاوت آنها این کار را برای افرادی که در ساخت و ساز کار می کنند مفید کرده است ، زیرا اینها پایه تقویت کننده های ساختمان و چارچوب هستند. بعلاوه ، کارگران ترجیح می دهند به همین دلایل دقیقاً از آنها استفاده کنند زیرا به راحتی قابل تنظیم هستند. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

علاوه بر این ، لوله ها توسط خانه های خانگی برای توزیع آب به دوش ، غرق و غیره استفاده شده است.این برای خانه یا ساختمان شما باشد ، این مواردی است که باید هنگام خرید لوله ها به آنها توجه کنید.

مقاومت در برابر خوردگی
مقاومت در برابر خوردگی
از آنجا که لوله ها وظیفه انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر را دارند ، قسمتهای داخلی آن می توانند در معرض خوردگی باشند. خوردگی ، تجمع زنگ زدگی در فلز همه چیز درباره ABS درجه A فولاد ، می تواند در موارد ساخته شده از فولاد در فیلیپین به دلیل سه مورد رخ دهد: pH کم آب ، اکسیژن و تلاطم آب.

اول ، آب با PH زیر هشت بسیار اسیدی است. اسید توسط این نوع آب تولید می شود زیرا یون هیدروژن زیادی دارد که با دی اکسید کربن موجود در آب پیوند می خورد. وقتی هر دوی این عناصر وجود دارد ، اسید کربنیک تولید می شود و با تولید زنگ زدگی با فولاد واکنش می دهد. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

دوم ، جریان اکسیژن در آب می تواند زنگ زدگی کند زیرا هوا و آب با آلیاژهای فلز موجود در فولاد پیوند می خورند. سوم ، تلاطم توسط آب می تواند دلایل اول و دوم را برای تأثیر سریعتر روی لوله ها بیشتر تقویت کند. تلاطم آب می تواند لایه های لوله ها را بی ثبات کند. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

به طور کلی ، تمام این دلایل خوردگی عواملی هستند که نمی توانید کنترل کنید. از آنجا که آب ، به عنوان یک عنصر ، خود به خود آزادانه جریان می یابد. بنابراین بهتر است لوله ای خریداری شود که در طول فرایند تولید از محافظت در برابر خوردگی استفاده کند. لوله های گالوانیزه مجهز به محافظت در برابر خوردگی هستند. این لوله ها با روی پوشانده شده اند تا از زنگ زدگی فلز برای دهه ها محافظت کنند.

شکل پذیری

شکل پذیری
شکل پذیری توانایی یک کالا در مقاومت در برابر تنش کششی است. نیروهای قوی می توانند به آن فشار وارد کنند و محصول فقط در یک سیم نازک کشیده می شود تا زمانی که این نیروها متوقف شوند. با کشش مداوم به شکل سیم طیف سنجی جرمی فرآیندهای تولید فولاد تخصصی را بهینه می کند ، مورد از خود در برابر خراب شدن دائمی محافظت می کند. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

اگر قصد خرید لوله در فیلیپین را دارید ، باید به اندازه کافی شکل پذیر باشد تا بتواند سالها به عنوان یک ماده ساختمانی دوام بیاورد. با شکل پذیری ، لوله های مورد استفاده در چارچوب برای ساخت می توانند با بارهای سنگین و بلایای طبیعی مقابله کنند.

معمولاً ، وقتی صحبت از استرس می شود ، این لوله ها قابلیت کشش بیشتری دارند. تولیدکنندگان مختلف در حین تولید توانستند اجزای فلزی داخل آن را تغییر دهند. این جز component در ابتدا فقط یک پوسته پوسته بود ، اما به لطف تولید به شکل کره ای درآمد.

با یک لوله فولادی شکل پذیر ، از قابلیت اطمینان آن اطمینان دارید. تولیدکنندگان اطمینان حاصل می کنند که لوله های فولادی می توانند به جای خرد شدن خم شوند زیرا آنها گرم شده و سپس مطابق آن سرد شده اند تا از شکننده شدن آنها محافظت کند. وقتی فلز داغ است ، می تواند بدون شکسته شدن به هر شکلی مانند لوله خم شود و حتی پس از دمای کمتر نیز شکل آن را حفظ کند.

آسان برای استفاده

آسان برای استفاده
لوله های با کاربرد آسان در فیلیپین را می توان در هر نوع محیطی قرار داد و تنظیم کرد. معمولاً آنها باید بتوانند با تنظیماتی که می توانند بسیار سرد یا گرم باشند سازگار شوند.

دمای پایین و هوای سرد می تواند فولاد را شکننده کند. اگر به اندازه کافی طولانی بماند ، می تواند باز شود. بدلیل انسداد یخ در داخل ، لوله های خراب ممکن است ترکیده و شکسته شوند. خلاصه مس داستان کل این تشکیل یخ فشار آب را مجبور به افزایش می کند تا زمانی که درون لوله ها را بشکند.

از طرف دیگر ، محیط گرم می تواند باعث شکستن لوله ها به یک دلیل دیگر شود. گرما می تواند باعث شود فلز انبساط حرارتی را تجربه کند ، که بر طول ، مساحت و حجم کلی آن تأثیر می گذارد. تا زمانی که نتواند از عهده گرما برآید ، کشیده خواهد شد. اگر نتواند ، می ترکد.

باز هم ، اینها عواملی است که شما نمی توانید کنترل کنید و بهتر است لوله هایی با مواد قوی مانند فولاد خریداری کنید. لوله های فولادی در گرما و سرما شدید زنده می مانند زیرا با دوام است ، بنابراین شکل آن در دماهای شدید ثابت می ماند. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید

در برابر فشارهای شدید آب مقاومت کنید

فشار آب نیرویی است که هر لوله مجبور است هر روز با آن مقابله کند ، بنابراین ، فشار زیاد آب نیز می تواند منجر به آسیب سطح این موارد شود. اگر هر نوع خسارتی وجود داشته باشد ، نشتی اتفاق می افتد. علاوه بر احتمال نشت ، تلاطم شدید آب ممکن است باعث ایجاد زنگ زدگی در لوله های فولادی شما شود. در آخر ، نشت می تواند باعث شود که آب شما طعم و بوی نامطبوعی داشته باشد.چگونه می توان طلا میکروسکوپی را از محلول آبکاری بازیابی کرد؟

بنابراین ، شما به لوله و لوله ای نیاز دارید که بتواند این نیروها را تحمل کند ، به دلیل مواد و نحوه ساخت آنها. فولاد برای این منظور همیشه یکی از محصولات قابل اعتماد است.

غذای آماده کلیدی

از لوله ها ، به لطف مواد استفاده شده و نحوه ساخت آنها ، می توان برای ساخت و توزیع آب استفاده کرد. در حالی که این صنایع تقاضای متفاوتی دارند ، لوله ها می توانند هر دو را برآورده کنند – به لطف کیفیت های ذکر شده در اینجا. هنگام خرید لوله به دنبال چه چیزی باشید حضور در نمایشگاه متالورژی IMPC 2016 در شهر کبک؟

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *