شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند

نمای همه چیزهایی که باید در مورد شمع های ورق بدانید. در حالی که این ساختارها ممکن است شبیه دیوارها باشند ، آنها قادر به مقاومت در برابر فشارهای فشار بیشتری هستند که توسط محیط اطراف آنها اعمال می شود. به همین دلیل است که بارها توده های ورق را در مجموعه ای از سایت های حفاری ، محفظه های دیواری و سیستم های زیر آب نصب می کنید. لوله های فولادی درجه 2 مکانیسم منحصر به فرد بهم پیوستگی شمع های ورق – به ویژه شمع های ورق فولادی – آنها را به یک وسیله ساختمانی با دوام و کاربردی و بدون جنبه های منفی تبدیل می کند.شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند

شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند

قیمت ورق های فلزی

آیا برای پروژه خود به شمع های ورق فولادی نیاز دارید؟ از بین محصولات فولادی Regan Industrial ، تنوع را انتخاب کنید! برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید. قیمت ناودانی گالوانیزه در مشهد همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ورقهای فلزی سوراخ دار اغلب به صورت ورقهای فولادی نورد سرد ساخته می شوند که با مشت یا مهر برای ایجاد سوراخ یا سوراخ ایجاد می شوند. این ورق های فلزی می توانند از هر نوع فولاد نورد سرد یا حتی آلومینیوم ساخته شوند. به دلیل تطبیق پذیری آنها ، دلایل زیادی برای استفاده از فلزات سوراخ دار وجود دارد که به احتمال زیاد ساختمانی پیدا نخواهید کرد که دارای این وسایل مدرن نباشد.ورق های سوراخ دار چندین مزیت دارند.آیا می توان فولاد گالوانیزه را جوش داد  برای اولین بار ، آنها یک مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست هستند ، که به شما کمک می کند نقش خود را برای محیط زیست انجام دهید. دیگر این که آنها می توانند تهویه و صوتی ساختمان را به طور قابل توجهی بهبود بخشند. ورق های فلزی سوراخ دار ساخته شده از فولاد ، فلز یا هر نوع آلیاژ نیز ماندگاری بالایی دارند و می توانند بهبود هر پروژه ساختمانی یا کیفیت ساختمان را تضمین کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند

سازگار با محیط زیست

مزیتی که ورقهای سوراخ دار نسبت به سایر مصالح ساختمانی دارند ، سازگاری با محیط زیست است. به خصوص هنگامی که از مواد قابل بازیافت بی نهایت مانند فولاد یا آلومینیوم استفاده می کنید ، به راحتی می توانید ساختمان خود را به مکانی سازگار با محیط زیست تبدیل کنید که از موادی استفاده می کند که تأثیرات شدیدی روی محیط ندارند.در واقع ، با کیفیت ترین فلزات ورق فولاد در بازار با استفاده از فولاد ضایعات ساخته می شوند. همانطور که ممکن است فکر کنید این کیفیت کیفیت محصول را تحت تأثیر قرار نمی دهد. دلیل این امر این است که فولاد قراضه قبلاً تحت پالایشگاه شیمیایی و مکانیکی مناسبی قرار گرفته است تا خواص اصلی خود را حفظ کند.

مواد سازگار با محیط

با داشتن ماده ای سازگار با محیط زیست ، می توانید از فلزات سوراخ دار در هر نوع پروژه ساختمانی که می خواهید مزیت آلومینیوم و بکارگیری در ساختمان، خواه گلخانه  انبار کم هزینه ، ساختمان یا کارگاه استفاده کنید.شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند.

تقریبا خالص آلیاژ 1000
AL+Cu آلیاژ 2000
AL+Cu+Si+Mg آلیاژ3000
AISi آلیاژ4000
AI+Mg آلیاژ5000
Mg+Si+Zn آلیاژ6000
AI+Mg+Zn آلیاژ7000
AI+Li+SN آلیاژ8000
O انیل شده
H سخت شده

تهویه و آکوستیک بهتر

عکس ماکرو از یک سطح فلز سیاه و سفید با سوراخ های گرد ، پس زمینه خاکستری.همانطور که قبلاً اشاره شد ، ورقهای فلزی سوراخ دار به گونه ای طراحی می شوند. استفاده از CFRP در تقویت تیر  که روی آنها سوراخ هایی طرح دار داشته باشند. خواه از این فلزات در فضای داخلی سازه ها و یا از فضای داخلی سازه استفاده کنید ، آنها می توانند به راحتی تهویه و صوتی صوتی را فراهم کنند.شمع ورقها چه ویژگی هایی دارند.