قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

در تولید ناودانی های صنعتی و ساختمانی از ورق های گرم استفاده می شود و از دو روش گرم وسرد برای تولید بهر گرفته می شود . ناودانی های ساده در اندازه های گوناگون از 8 تا 16 ساخته می شود  و دارای ارتفاع 30 تا 400 میلی متری است که تفاوت ارتفاع و ابعاد ناودانی ها بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است لازم  به ذکر است که ناودانی های ساده بیشتر در ساخت ساختن پل های باربر مورد  استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

نکته :

تفاوت ارتفاع و ابعاد قیمت ناودانی در تهران بسته به نیاز مشتری هاست و قابل تعییر است. از ناودانی ساده بیشتر در می گیریم.

ناودانی مشبک

طریقه ی تولید و ساخت

در تولید این سبک ناودانی ورق گرم را گالوانیزه می کنند و در مصارفی مختلفی من جمله :

 1. ساختار های کم وزن فولادی
 2. نصب کردن سنگ به شکل خشک
 3. ساختن قفسه های محکم فولادی

مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

ناودانی آلومینیوم

ناودانی های آلومینیومی بسیار پرمصرف در صنعت  می باشد که مصارف متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان  مصال می توان سازه های ساختمانی را برای ساخت انواع :

 1. ساخت در و پنجره ها
 2. دکوراسیون
 3. نماسازی آلومینیومی

مورد استفاده قرار می گیرد به طور معمول کاربرد ناودانی به صورت تکی و یا جفتی در صنعت می باشد  و اگر به صورت جفت باشد در ساخت یا یا استراکچر خرپا یا در بادبند ها مورد استفاده قرار می گیرداما اگر به صورت تکی آنها را به کار ببرند ، احتمالاً در تیر ها مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته :
همچنین انواع  دیگر ناودانی ها دراسکلت های وسایل نقلیه سنگین مثل کامیون و ماشین آلات صنعتی و همچنین استراکچر ها و زیرساخت های دریایی و ساخت و ساز یا ترمیم در موارد بناهای معماری مورد استفاده قرار می گیرد.

ناودانی چیست

ناودانی ها از جمله پروفیل هایی هستند  که به صورت خمیده شکل هستند و به صورت حرف  U  انگلیسی نمایش داده می شود و در صنعت و بازار با نام  ناودانی شناخته می شود.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

روش های تولید ناودانی محدود به دو دسته است :

 1. اولین روش نوع پرسی می باشد که از طریق دستگاه پرس این محصول تولید و شکل دهی می گردد.
 2. دومین روش که با نام روش فابریک معروف است که دیگر دستگاه پرس در کار نیست و از همان اول به صورت ناودانی از خط تولید  کارخانه بیرون می آید. همچنین ناودانی ها رامی توان به چند دسته  متفاوت تولید کرد که اولین آن ناودانی از نوع ساده می باشد و دومین نوع آن ناودانی از نوع مشبک می‌باشد.

خصوصیات خاص ناودانی آلومینیومی

 1. این سبک  ناودانی دارای مزیت هایی من جمله :
 2. کم وزن بودن
 3. استقامت بالا در مقابل خوردگی
 4. انعطاف پذیری
 5. قابلیت تغییر شکل دادن

می باشد از این سبک  ناودانی ها در ساخت  :

 1. شاسی تریلر ها
 2. کشنده ها
 3. ساخت چارچوب

مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

از انواع ناودانی در سقف شیروانی ها استفاده می شود که می توان به ناودانی آبرو لندنی و ناودانی شیروانی جعبه ای اشاره شود.

توضیحات ناودانی آبرو لندنی

در فصل زمستان و مواقعی که بارش برف و باران وجود دارد روی سطح سقف ها آب جمع می شود و مشکلات  متعددی را به وجود می آورد که در این  مواقع استفاده از آبرو لندنی بسیار مهم و حائز اهمیت خواهد بود این محصول آبرو لندنی که ساختار آن (یو پی وی سی) است برای جمع آوری آب جمع شده و انتقال آن در سقف هایی که شیب دارند به کار برده می شود که این امر از خیس شدن رهگذران زیر سقف جلوگیری می کند. علت نامگذاری آبروی لندنی به آبروی مخفی وجود قطعه آب رو در قسمت نهایی سقف است که آب درون آن جمع می شود از قسمت دیگر خارج می شود.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران

ویژگی های ناودانی آبرو لندنی

این ناودانی ها از ورق اکسید تیتانیوم استفاده می شود که ورق گالوانیزه در طول زمان پوسیده می شود اما آبرو لندنی در مقابل رطوبت هوا هرگز پوسیده نمی شود. از این ناودانی ها در تجهیزاتی نظیر :

و… مورد  استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی گالوانیزه در تهران