مزیت آلومینیوم و بکارگیری در ساختمان

آلومینیوم در همه جا وجود دارد – به معنای واقعی کلمه. فراوانترین فلز که به طور طبیعی در پوسته زمین وجود دارد ، آلومینیوم یکی از عناصر اساسی زندگی مدرن است. تقریباً هر فرد در ایالات متحده و در واقع بیشتر کشورهای جهان هر روز از آلومینیوم استفاده می کنند.این فلز به قدری فراگیر شده است .مزایای محافظت از میلگرد که بسیاری از ما حتی نمی دانیم که هر چند وقت یکبار زندگی ما را لمس می کند. در واقع ، امروزه مردم بیش از هر نقطه از تاریخ تولید 125 ساله این فلز ، از آلومینیوم استفاده می کنند. آلومینیوم برای تحرک مدرن ، افزایش پایداری و اقتصاد ملی بسیار حیاتی است که بدون آن ، بسیاری از راحتیهای دنیای امروز به راحتی وجود نخواهد داشت.مزیت آلومینیوم و بکارگیری در ساختمان

مزیت آلومینیوم و بکارگیری در ساختمان

تحرک

برنامه های نوآورانه آلومینیوم در اطراف ماست. اتومبیلی که برای کار با آن رانندگی می کنید به احتمال زیاد دارای کاپوت آلومینیومی و سایر قطعات سبک وزن برای بهینه سازی مصرف انرژی است. خانه یا ساختمان اداری شما به احتمال زیاد از پنجره ها و درهای آلومینیومی یا حتی ممکن است از یک سقف خنک برای بهبود عایق بندی و کاهش قبوض گرمایشی و سرمایشی استفاده کند.هواپیمایی که برای تعطیلات تابستانی با آن پرواز می کنید. قیمت نبشی آونگان در مشهد  یا آخرین سفر کاری بدون داشتن آلومینیوم سبک به عنوان یک جز key اصلی ، به معنای واقعی کلمه امکان پذیر نخواهد بود. به طور فزاینده ای ، حتی ابزارهای پیشرفته ای که برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود استفاده می کنید ، از پوسته های آلومینیومی زیبا و جذاب استفاده می کنند.

پایداری

خارج از راحتی های روزمره که آلومینیوم فراهم می کند ، این ماده همچنین ماده پایدار انتخابی در بسیاری از بازارها است. در حالی که ایالات متحده و بقیه جهان برای آینده ای با مصرف سوخت کمتر تلاش می کنند ، آلومینیوم قسمت عمده ای از راه حل است.محصولات آلومینیومی با ارزش افزوده سبک ، با دوام و قابل بازیافت بی نهایت ، می توانند هزینه های انرژی و انتشار کربن را در ده ها کاربرد کاهش دهند. سقف های آلومینیومی روکش شده می توانند تا 95 درصد از نور خورشید را منعکس کنند و به طور چشمگیری بازده انرژی ساختمان را افزایش دهند.بسته بندی آلومینیومی بسیار بازیافتی و سبک می تواند هزینه های حمل و نقل و انتشار کربن را برای تولیدکنندگان نوشیدنی کاهش دهد. گروه آزمایشگاه ملی آزمایشگاه انرژی اوك ریج دریافتند كه یك وسیله نقلیه فشرده آلومینیومی می تواند تا 32 درصد كاهش مصرف انرژی در چرخه زندگی را به دست آورد. از وزن سبک تا بازیافت ، صنعت آلومینیوم راه حلی برای نیازهای انرژی جهان است.

آلاینده های آلومینیوم

آلومینیوم یک عنصر اساسی برای آینده انرژی و تولید این کشور است.این صنعت امروز از 660،000 شغل مستقیم ، غیرمستقیم و ناشی و تقریباً 172 میلیارد دلار از کل تولید اقتصادی در ایالات متحده پشتیبانی می کند. این مشاغل پیشرفته تولیدی با کیفیت بالا ، نزدیک به 13 میلیارد دلار دستمزد و مزایا برای کارگران مستقیم و 32 میلیارد دلار دستمزد و مزایای دیگر برای اشتغال غیرمستقیم و ناشی از آن فراهم می کند.اشتغال کلی در آلومینیوم ایالات متحده در بیشتر دهه گذشته تا حد زیادی ثابت بوده است ، اگرچه بیشتر بخش ها بین سال های 2018 و 2020 شغل خود را از دست داده اند.

Market Reports World منبع معتبری برای به دست آوردن گزارش های بازار است که نیازهای تجاری شما را برای شما فراهم می کند. بازار با گسترش مداوم صنعت به سرعت در حال تغییر است. سازمان و تدارکات در صنعت فولاد پیشرفت در فناوری ، مزایای چند وجهی را در کسب و کارهای امروزی ایجاد کرده است. قیمت پروفیل z در تهران  که منجر به تغییرات اقتصادی روزانه می شود. بنابراین ، برای یک شرکت بسیار مهم است که الگوهای حرکات بازار را برای استراتژی بهتر درک کند. یک استراتژی کارآمد به شرکت ها با شروع برنامه ریزی و برتری نسبت به رقبا ارائه می دهد.

تقریبا خالص آلیاژ 1000
AL+Cu آلیاژ 2000
AL+Cu+Si+Mg آلیاژ3000
AISi آلیاژ4000
AI+Mg آلیاژ5000
Mg+Si+Zn آلیاژ6000
AI+Mg+Zn آلیاژ7000
AI+Li+SN آلیاژ8000
O انیل شده
H سخت شده

برای مشاهده نسخه اصلی در Express Express به Aluminium for Aerospace Market Share 2021استفاده از CFRP در تقویت تیر  با آخرین گزارش تحقیق و رشد ، تحلیل بازار اندازه ، 2026 ، روندها ، فروشندگان اصلی ، رانندگان و پیش بینی مراجعه کنید.