کرکره فولادی

کرکره فولادی یک کدام از مالامال مصرف ترین جور کرکره برقی در عالم است , اختلاف این دسته کرکره با کرکره های عادی در برقی بودن آن است که یک موتور به آن بیش تر شده‌است هرچند که‌این جور از نگاه قیمتی نسبت به کرکره های عادی گرانتر است البته استعمال از کرکره برقی مزایای بیشتری نسبت به کرکره های سنتی و عادی دارااست . کرکره های برقی با یک ریموت به راحتی بالا و ذیل می‌رود . کرکره های برقی به کارگیری های متعددی داراست مثل درب پارکینگ ساختمانها – درب مرکز ها تجاری و اداری و … . موتور در کرکره های برقی , یکی مهم ترین اجزاء تشکیل دهنده پکیج کرکره برقی است . گونه موتوری که برای کرکره برقی به کار گیری می شود متعلق به مقدار هایی است که مشتری بر پایه ی مدل کاربرد کرکره توصیه می‌دهد و هیچگونه محدودیتی در تولید ندارد که هریک توان متمایز دارااست و بایستی بضاعت و توان بالا و تحت کشیدن وزن تیغه های فولادی را داشته باشند . تولید ورق فولاد ولی این وزن متبوع در کرکره های فولادی با کرکره های گالوانیره پاره ای گوناگون است .

به صورت کلی در صورتیکه بخواهیم کرکره های برقی را گونه بندی کنیم می توانایی آنان را به دو مدل تقسیم کرد :

کرکره برقی فولادی
کرکره برقی گالوانیزه
کرکره های برقی در رنگهای سپید , طرح چوب و روشن موجود هست که کرکره برقی سپید به نسبت طرح چوب و روشن ارزش ارزانتری داراست , همینطور برای نمای ساختمان ها مناسبتر است .

مزایای کرکره فولادی برقی :
هزینه محافظت کرکره برقی نسبت به کرکره های آهنی مضاعف کمتر است .
به کارگیری از کرکره برقی برای تمام دکان ها و همگی اشخاص قابل به کار گیری می باشند و در هنگام به کار گیری به هیچگونه تخصصی نیاز ندارد .
در قبال ضربه مقاوم است و در هرگونه موقعیت آب و هوایی قابل استعمال است .
برای هرگونه نما و محیطی قابل هماهنگی است .
مال کرکره از آلومینیوم است که در قبال زنگ زدگی فراوان مقاوم است و به راحتی میتوان در محفظه های مرطوب استعمال کنیم .

تیغه فولادی :

در ایجاد و نصب کرکره آلومینیوم هوشمند تیغه از 3 مدل شمش یا این که پیلیت به کار گیری می شود که گونه نخستین آن استاندارد یا این که به اصطلاح فابریک هست , مدل دوم سرشاخه یا این که دی سی می‌باشد که برخی از شرکتهای از آن استعمال می‌نمایند و بصورت ذوب کردن ضایعات اضافی تیغه آلومینیوم و تولید دوباره آن ساخت می شود که از جهت ماندگاری رنگ , صدا و استقامت در توا‌ن ذیل تری نسبت به جور فابریک دارااست .  در فولاد نورد مدل سوم تیغه که به هیچ وجه سفارش نمی‌شود ایجاد و نصب کرکره آلومینیوم هوشمند تیغه ضایعات است که بعضی از ساخت نمایند گان با ذوب اشکال آلومینیوم و اسباب آشپزخانه فولادی مبادرت به ایجاد کرکره میکنند , که ما بدون هیچ تردیدی این جور تیغه را توصیه نمی‌کند چرا‌که که‌این دسته تیغه علاوه بر صدای دوچندان و عدم ماندگاری رنگ هیچوقت از استقامت خیر و خوبی برخوردار نبوده و درباره ی به کارگیری در پارکینگ یا این که مغازه خطر آفرین است .

تیغه های آلومینیوم از لحاظ آلیاژ , هندسه بازه , پوشش و وزن متر مربع جدا سازی می گردند .

کرکره فولادی پایداری زیاد خیر در قبال ضربات داشته و به خیر توان تحمل حرارت بالا را هم دارا می‌باشد .
پرکاربردترین تیغه کرکره برقی , کرکره برقی فولادی میباشد که با دقت به سایز دهنه و کاربری کرکره برقی در سایزهای متنوع ایجاد می شود . سایز تیغه کرکره برقی , برابر است با طول آن بر حسب میلیمتر , مثلاً تیغه 2 پل 80 یعنی تیغه کرکره ای که طول آن 80 میلیمتر است و 2 پل فولادی جداره داخلی و فرنگی آنرا به نیز متصل کرده است .